Ale to już było...

Półkolonie w Ogrodzie Jordanowskim

Dzień Dziecka w Ogrodzie Jordanowskim

Konkurs plastyczny i słuchowisko

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin, który przypada na 15 maja, proponujemy Słuchowisko pt. "Ptasie radio": www.fb.watch/5u7lwbzGyy/ oraz rodzinny konkurs na wykonanie w dowolnej technice plastycznej postaci ptaka, który występuje w słuchowisku, a nie ma go jeszcze na placu zabaw w Ogrodzie Jordanowskim.
Zdjęcie wykonanego ptaka zamieść w komentarzu pod tym postem, a oryginał dostarcz do OPPOJ w terminie do 24.05.2021 r.
Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.
Projekt finansowany przez Gminę Kozienice.

plakat konkursu plastycznego

Nasze Cheerleaderki na Mistrzostwach...

Wyjątkowe Święta - Dzień Babci i Dziadka

Rozstrzygnięcie XVII Konkursu Ortograficznego

2020.06.10dyktando UGDnia 22 stycznia 2020 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach odbył się XVII Konkurs Ortograficzny „Dyktando o Złote Pióro Burmistrza Gminy Kozienice”. Konkurs został objęty patronatem Burmistrza Gminy Kozienice, Pana Piotra Kozłowskiego. Wzięło w nim udział 95 uczniów z 19 placówek.

Teksty dyktand w obu kategoriach wiekowych przygotowała i podyktowała przewodnicząca komisji konkursowej, pani Leokadia Cieślik, doradca metodyczny Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli,

Rozstrzygnięcie wraz z wręczeniem nagród zaplanowano na 20 marca br. Z powodu wybuchu pandemii uroczystość została odwołana. Aby dłużej nie trzymać uczestników Konkursu w niepewności ogłaszamy wyniki, zaś wręczenie odbędzie się w możliwie bezpieczny sposób tj. poprzez nauczycieli oraz pojedynczo z poszczególnymi uczniami z zachowaniem restrykcji epidemicznych po uprzednim umówieniu spotkania.

Główną, prestiżową nagrodą w Konkursie jest tytuł „Mistrza Ortografii”, certyfikat oraz Złote (wieczne) Pióro, które zostanie przekazane uczniom z najlepszą punktacją w swojej kategorii.

Z uwagi na wysoki poziom, tym samym zbliżoną punktację, w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV-VI przygotowano dyplomy, nagrody i statuetki do 4 miejsca, natomiast w kategorii starszej do miejsca 7. Zostaną również przekazane dyplomy dla wszystkich reprezentacji oraz podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowali podopiecznych do udziału w dyktandzie. Wśród nagród znalazły się pluszowe mądre sowy dla Mistrzów, dla pozostałych uczniów w klasyfikacji książki: „497 błędów. Jak nie zbłądzić w zawiłościach polszczyzny”, „Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży„, Słownik języka polskiego - B. Dunaja oraz dzienniki “180 dni wdzięczności”.

Sponsorem nagród oraz głównym organizatorem jest Gmina Kozienice.

Więcej…

Więcej artykułów…