Materiały do zajęć - angielski śpiewająco

 

Grupy początkujące - I i II:

  1. Knock Knock Hello - https://www.youtube.com/watch?v=XCGKQvSz43s
  2. Make a Circle - https://supersimple.com/song/make-a-circle/
  3. Seven Steps - https://supersimple.com/song/seven-steps/
  4. One Little Finger - https://supersimple.com/song/one-little-finger/
  5. Walking Walking - https://supersimple.com/song/walking-walking/
  6. I See Something Blue - https://supersimple.com/song/i-see-something-blue-finny-the-shark/
  7. I See Something Pink - https://supersimple.com/song/i-see-something-pink/
  8. My Teddy Bear - https://supersimple.com/song/my-teddy-bear/


Grupy średnio zaawansowane - III, IV
:

  1. Hello Hello! Can You Clap Your Hands? - https://supersimple.com/song/hello-hello/
  2. Open Shut Them - https://supersimple.com/song/open-shut-them-featuring-noodle-and-pals/
  3. We All Fall Down - https://supersimple.com/song/we-all-fall-down/
  4. BINGO - https://supersimple.com/song/bingo/
  5. I See Something Blue - https://supersimple.com/song/i-see-something-blue/
  6. I See Something Pink - https://supersimple.com/song/i-see-something-pink/

 

Grupy zaawansowane - V, VI, VII:

Nagrania dźwiękowe dla dzieci w wieku szkolnym z grup V, VI i VII znajdują się na stronie internetowej:  https://www.macmillan.pl  (w strefie ucznia).  

 

 

Colin