BREJN - Mój Superbohater

Przepis na sukces

Ahoj Odkrywco!

Czy wiesz co robię,żeby Odkrywać Świat?

Ja na swój sposób,na swoje możliwości.
Tak jak potrafię.
Doceńmy każdy element naszego ciała,organizmu, który pozwala nam Go odkrywać. Czy to są dwie rączki,czy tylko jedna. Czy to są skaczące nóżki, a może nóżki, które tylko obserwują. Czy to jest jedynie wzrok,bo nie możesz usłyszeć. Albo może słyszysz świat,a Go nie widzisz. Doceń każdy element swojego ciała i zdrowie - wszystko to, co pozwala Ci oddychać,obserwować,poznawać.

Cudownego Dnia pełnych dobrych myśli!
BREJN.

Dziękuję za 2 tydzień

To był tydzień opowieści i podróży odkrywającej mnie i nie tylko - to jak wyglądam i co jest dla mnie ważne :)

Dziękuję.BREJN.

Do zobaczenia w poniedziałek!
Cudownych dni na powietrzu! Odpocznij,baw się i łap energię na nowy tydzień!

Kolorki!

Ahoj Odkrywco! :D
ZOOBAACCZZ! Zaczyna się robić bardzo KOLOROWO!

Już prawie kończymy 2 wspólny tydzień - mam nadzieję, że wystarczająco dobrze się zaprezentowałem :D Czy już trochę mnie poznałeś? :)

A czy wiesz, że...

To już 2 tydzień, gdzie było z Nami jedno bardzo ważne ZADANIE-WYZWANIE? Otóż, Mój Drogi Odkrywco... pracowaliśmy nad:

CIERPLIWOŚCIĄ

Nawet nie wiesz jak bardzo nie mogę się doczekać kolejnych tygodni, gdzie mam tyle pomysłów, którymi chcę się podzielić!
Ale ważne dla mnie jest to, żebyś wiedział JAK WYGLĄDAM i JAKI JESTEM. Czy już wiesz? Ale czy na pewno na pewno? Czy obserwowałeś, poznawałeś, czytałeś każdą informację? W każdej umieściłem coś ważnego, coś o sobie. :)

Jeśli tak, dzielny Odkrywco i Obserwatorze, to jesteś gotowy na kolejny tydzień ze mną - opowiem o tym, co robię, żeby świadomie, z otwartymi oczami, serduchem i zwartym szykiem całej mojej załogi niesfornych narządów, które posiadam ODKRYWAĆ ŚWIAT!

ps. mam jeszcze jedno ZADANIE-WYZWANIE, które będzie kończyło 2 wspólny tydzień, ale i zaczynało cudowny proces główkowania!
Bądź czujny Odkrywco! :D

c.d.n.

Peleryna.

ZIELONA PELERYNA.

ZADANIE-WYZWANIE: ..robimy piknik! A ty, Mój Drogi Odkrywco, kiedy ostatnio zrobiłeś lub pomogłeś robić pyszności do jedzenia, zabrałeś kocyk/pelerynę i bachnąłeś się na trawie? :D Spróbujesz? ps koniecznie zabierz ze sobą wodę do picia!
Rozejrzyj się dookoła. Co widzisz? Dużo obserwuj. I dużo się Uśmiechaj - ja już zacząłem! :D
BREJN.

Rękawiczki

POMARAŃCZOWE RĘKAWICZKI.

Żebym zawsze był widoczny. Żebyś zawsze widział i pamiętał o tym, że jestem.

Rękawiczki pomagają mi CHWYTAĆ DZIEŃ. Jak najlepiej i jak najbardziej potrafię. Calutkimi garściami, garstką, palcem, paluszkiem. :)
BREJN.

a tu...garstka szalonych, rozbieganych i wesołych nut, które towarzyszą mi w odkrywaniu świata :)

 

 


1. Przytulaniec z Dąbkiem - mnóstwo dobrej energii! 2. POLNE ZNAKI z BREJNEM.
 
3.OWOCE LEŚNE i nie tylko... PAAJOONNGGG!!! 4. LEŚNE KWIATKI...? BREJN i zagadki.
 BUTY.

Tak zacznę...NIETYPOWO bo przecież dawno ich tutaj nie było hueh ;D i od końca.

Buty - schodzone, które widziały i odkryły już tak wiele. Bo ważne dla mnie jest to by stąpać po Ziemi świadomie. Najlepiej byłoby na BOSO, stawiając stopy mocno i przyciskając do Ziemi w trzech punktach (o tych trzech punktach dowiedziałem się dopiero od Pani Halinki i moje życie - świadome stąpanie - no cóż...odkryłem na nowo :D)...Wracając do trzech punktów (pięta, pod małym paluszkiem i pod dużym paluchem) - gdy tak sobie myślisz o tym i zaczynasz tak świadomie stawiać stopy (pięta delikatnie na zewnątrz - stopa zdaje się być prosta jak nigdy - myślałem że wykrzywiam ją o 90stopni..ale nic z tych rzeczy!) wydaje Ci się, że jesteś niesamowicie związany-połączony niewidocznymi chwytakami z Ziemią, po której chodzisz. To naprawdę niesamowite uczucie, taka stabilność?Równowaga...harmonia...bezpieczeństwo, ale i mądrość, czy też otulający moje myśli, mnie - SPOKÓJ. Ten przepływ energii pomiędzy Tobą, a nią NASZĄ ZIEMIĄ. Jednym z pięciu żywiołów. To takie centrum wszystkiego. Podstawa. Czy po niej chodzisz, jeżdzisz czy skaczesz - każdy w taki sposób na jaki pozwala mu ciało, zdrowie, jakie ma możliwości i tak jak potrafi. Każdy na swój sposób.
Ja tak sobie stąpam i czerpię z niej SIŁĘ. Wymieniamy się energiami, emocje z całego dnia spływają - zawsze wie jak się czuję, więc mnie ładuje. Zabieram, oddaje i tak na odwrót ... bo Ziemia, Mój Drogi Odkrywco, daje mi dużo dobrego, więc chcę się jej odwdzięczyć również DOBREM.


A BUTY...buty dają mi ochronę - choć jak tylko mogę to szybciutko je zdejmuję :D - No i prędkość!!! :D Wmontowałem w nie kilkaset koników, żeby szybciej latać ;p taaak to zdecydowanie dobra inwestycja! Tyle Radości! I tyle dróg przede mną! Juhuuu! "Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda..." :D
BREJN.

Ahoj!

Ahoj Odkrywco! To już DRUGI Tydzień Razem!
Zapraszam Cię na tydzień pełen przygód i wyzwań!
Chodź, teraz ja opowiem Ci troszkę o tym jak wyglądam i dlaczego. :) 

"Gdzie świat szeroki,droga daleka..."

Muzyka: Walk In The Woods
Muzyk: Jef

Dziękuję za 1 tydzień

To był odkrywczy tydzień - TYDZIEŃ NR 1 z BREJNEM.
Ważne pytanie-wyzwanie.
Uruchomienie wyobraźni.
Twórcze myślenie.
Dużo kolorów.
Strój Superbohatera.
Trochę morza.
Trochę piasku.
Nawet kosmos.
Droga Mleczna.
Słońce i Księzyc.
Kąty Rybackie i Bali.
Krowa.
Koza.
I koparka.
Z guzikowymi kołami.

I tylu Odkrywców!

ładuje to wszystko do plecaka i lecę dalej!
Dziękuję!
Do zobaczenia w poniedziałek! TYDZIEŃ NR 2.

Szukamy...

aaaaaaaa gdzie one są?
wyskoczyły sobie gdzieś beze mnie???
łap! łapaj! łapajajaj! łapapciaj! łapciapciarapciap!
Muszę je dogonić, biegniesz ze mną? :D
Tylko, czy wiesz czego szukamy Odkrywco?

Deszczyk...

mmmm rozmarzyłem się...te zamki z piasku, morze...wylepiłem na plaży chyba cały gwiazdozbiór, Księżyc..- takie odbicie lustrzane chyba nawet. Właśnie! Ciekawe czy starczyłoby plaży na odbicie wszyściutkich gwiazdeczek, ba! całej Drogi Mlecznej (na pewno tam są gwiazdy w kształcie krowy-odnajdę je kiedyś, albo kozy - też przecież dają mleko...Na pewno!) ...przeskoczyłbym wtedy z Kątów Rybackich w stronę Bali - trochę miejsca na odbicie lustrzane bym potrzebował prawda..?

no ale...wysyłam sygnał...:
BREJN: Powieki moje kochaniutkie...3,4...otwierajcie się! tadam! halooo! ok, jeszcze raz....trzyyyyyyy czteeeeerryyyyyyy! WSTAJEMY! :D
POWIEKI: yhm..jeszcze chwila BREJNIE.
BREJN: redistedi GO! wstajemy! Na pewno pięknie Słonko świeci, te zamki i gwiazdki z piasku na Nas czekają...
POWIEKI: Słonko?! oooo tak tak tak tak...dobra trzyyyy czteeeryyyy SIUP!

POWIEKI: .....
BREJN: .....

POWIEKI: czy mamy jeszcze na chwilę się przymknąć?
BREJN: TAK zdecydowanie dajcie nam 3 sekundy...wróćmy jeszcze na chwilę do marzeń...

<3sekundy później>

BREJN: Powieki...ten deszczyk bardzo się przyda, żeby było pięknie zielono, żeby kwiatuszki i wszelkie pączuszki rozkwitały!Tak wiem Rączki, Nóżki - jest zimno...brrrr, ale mamy przecież gorące Serducho! Serducho! Jesteś?
SERDUCHO: BREJNIE - jestem! I już zaczynam mocniej bić - może poszukamy kaloszy?
BREJN: Serducho...jak Ty zaczynasz mocniej bić to od razu robi się cieplej! Bierzemy kalosze i lecimy OKDRYWAĆ ŚWIAT!

!!! ...kurczaczki...zostawiłem gdzieś w tym piasku ważny element mojego ubioru!!!! Aaaaaaa!!!! znajdziecie? Przyjrzyjcie się dobrze, bo powieki coś mi tutaj marudzą...;D

Wskazówka nr 3

wskazówka 3: rozsypał mi się trochę element mojego ubioru - poskładasz? Bo inaczej nie będę mógł go przecież założyć. A jest bardzo ważny - w przyszłym tygodniu dowiesz się dlaczego!Ale najpierw go złóżmy...skupienie i uważność, sokoli wzrok - tak mamy to!

Więcej artykułów…