WOŚP

26. Finał WOŚP w Kozienicach - podsumowanie

2018.01.14wosp_GD-002214 stycznia 2018 r. po raz 26 zabrzmiało wspaniałe granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku pod hasłem "dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków".
Kozienicki sztab nr 663 mieścił się w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski”.

12 stycznia 2018 r. odbyła się odprawa 60 wolontariuszy zakwalifikowanych do kwestowania w dniu finału. Podczas tego spotkania, Pani Urszula Strzelczyk, pełniąca funkcję szefa kozienickiego sztabu wraz z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach udzielili niezbędnych informacji dotyczących zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas kwesty ulicznej. Szczególną uwagę zwrócono na zachowanie wolontariuszy, miejsca zbierania datków i sposoby kontaktowania się ze sztabem. Wolontariusze zostali zaopatrzeni w identyfikatory, smycze, wielofunkcyjne kominy, rękawiczki, puszki, oraz naklejki–serduszka. W spotkaniu uczestniczyli również opiekunowie osób kwestujących.

Więcej…

Wsparcie WOŚP

2018wosp26 OGŁOSZENIE konto bankowe

Więcej…

26. Finał WOŚP w Kozienicach - wstępne podsumowanie

2018.01.18wosp kwota

Gratulujemy i dziękujemy!

26. Finał WOŚP w Kozienicach


2018.01.12wosp final CKA

Więcej…

Gramy w Polsce i na całym świecie

2017.12.12wosp header

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

- W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

Więcej…

Więcej artykułów…